Rīga, Buļļu iela 45 (ēka 012)
Rīga, Katlakalna iela 1 (Mono teritorijā)
  info@tyre.lv
Agro1

 

 

Interneta veikals http://WWW.TYRE.LV iepirkšanos padara maksimāli vienkāršu un ērtu – pasūtiet preci internetā vai pazvanot pa telefonu 28 18 7000 un Jūsu pasūtītā prece ir ceļā – mēs Jums to piegādāsim 1 – 3 darba dienu laikā, ja mūsu prece atrodas noliktavā.

http://WWW.TYRE.LV  VEIC PIEGĀDI UZ JEBKURU LATVIJAS VIETU, IESPĒJAMS ARĪ UZ LIETUVU, IGAUNIJU UN UZ CITĀM VALSTĪM!!!!

KĀ PASŪTĪT PRECI:

 1. Atrodiet Jums interesējošu preci mūsu interneta veikalā.
 2. Liekat to grozā.
 3. Ieejot pasūtījumu lapā, izvēlaties montāžu ja tā jums nepieciešama.
 4. Izvēlieties piegādes veidu:
 • Iegādāties preci bez maksas Riepu montāžas servisā Rīgā, Buļļu iela 45  (ēka 012), Katlakalna iela 1 (darbdienās no 9:00-18:00, sestdien pēc vienošanās). (Izvēloties šo piegādes variantu Jūs varat apskatīties preci un saņemt profesionālu mūsu pārdevēju konsultāciju pirms iegādājaties preci un maksājiet naudu).
 • Piegāde ar kurjeru. (Piegādes cena ir atkarīga no preces svara un izmēra. Mēs ar Jums sazināsimies un paziņosim piegādes cenu).
 1. Aizpildiet visus nepieciešamos laukus.
 2. Izvēlieties apmaksas veidu:
 • Ja jūs esat izvēlējies preci saņemt Riepu montāžas servisā, tad mēs varam apmaksāt skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu.
 • Ja izvēlējāties piegādi ar kurjeru, tad piegāde iespējama tikai pēc rēķina apmaksas ar pārskaitījumu vai skaidrā naudā pie mums veikalā.

Pēc veiksmīga pasūtījuma veikšanas mēs ar Jums tuvākajā laikā sazināsimies lai noskaidrotu nianses.

Svarīgi!

Saņemot preci nepieciešams uzrādīt personu apliecinošus dokumentus (vadītāja tiesības vai pasi). Pasūtījumu var saņemt pircējs (tas, kurš apmaksāja preci) vai uzticama persona, kas norādīta noformējot pasūtījumu.

 

Preces atgriešana:

 • Jums ir tiesības atteikties no šī līguma 14 dienu laikā, nenorādot iemeslu.
 • Atteikšanās tiesības beigsies pēc 14 dienām, sākot no dienas, kad jūs vai trešā persona, kuru jūs uzrādījāt un kas nav piegādātājs, ieguvāt preci lietošanā.
 • Lai izmantotu atteikšanas tiesības jums izdevīgā formulējumā (piemēram nosūtītā vēstulē vai uz elektronisko pastu) mūs par to jāinformē, SIA ”KRONE” juridiskā adrese Katlakalna iela 1a, tel. 2818700, elektroniskā pasta adrese veikals@tyre.lv
 • Izdevumi, kas saistīti ar piegādi netiek atgriezti. 
Vairāk informācijas jūs varat izlasīt http://tyre.lv/lv/rules